UK ITF REGION1 - STOMP - FEBRUARY 2013 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RESULTS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GENERATION
X - MALE - SPARRING |
|
CADET - MALE - SPARRING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4/5
YEARS - SHORT |
CLUB |
|
8-10 YEARS - 10TH - 8TH
KUP: SHORT |
CLUB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
ZACK LEE |
Greenford |
|
|
1st |
REECE SHINN |
Yeading |
|
2nd |
IVAN LIU |
Yeading |
|
|
2nd |
FINN MILLAR |
Langley |
|
3rd |
ALBERTO R.OWENS |
Yiewsley |
|
|
3rd |
OSCAR MILTYK |
Greenford |
|
3rd |
ZICO VELLA |
Uxbridge |
|
|
3rd |
ROY GEORGES |
Feltham |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4/5
YEARS - TALL |
|
|
8-10 YEARS - 10TH - 8TH
KUP: TALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
MASON PENNINGTON |
Uxbridge |
|
|
1st |
COBY ESEGBONA |
Yeading |
|
2nd |
CONNOR RANSON |
Yiewsley |
|
|
2nd |
ROHIT LAKHANPAL |
Uxbridge |
|
3rd |
BOHIR SAIQ |
Greenford |
|
|
3rd |
LOJUAN ASHLEY |
Yeading |
|
3rd |
KAI PLUMMER WALROND |
Yeading |
|
|
3rd |
MICHAEL PATMORE |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8-10 YEARS - 7TH - 6TH
KUP: SHORT |
|
6/7
YEARS - SHORT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
CONNOR KAUL |
Yiewsley |
|
1st |
CADEN BARBER |
South Oxhey |
|
|
2nd |
DAVID BAILEY |
Yiewsley |
|
2nd |
JAKE PICKETT |
Yiewsley |
|
|
3rd |
TANAKA MUTANDWA |
Greenford |
|
3rd |
CEDRIC STORMACH |
Yiewsley |
|
|
3rd |
ANTONIO MASCARENHAS |
Hayes |
|
3rd |
RADU VARIU |
Uxbridge |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8-10 YEARS - 7TH - 6TH
KUP: MIDDLE |
|
6/7
YEARS - TALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
OWEN GRIFFITHS |
Yeading |
|
1st |
ZACK PORTER |
Yeading |
|
|
2nd |
LIAM HUBBARD |
Greenford |
|
2nd |
GEORGE BRANCH |
Uxbridge |
|
|
3rd |
SPENCER RANSON |
Yiewsley |
|
3rd |
KEON JOHNSON |
Greenford |
|
|
3rd |
LUKE O''''TOOLE |
Hillingdon |
|
3rd |
DHIREN BHOJANI |
Yeading |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8-10 YEARS - 7TH - 6TH
KUP: TALL |
|
4-7
YEARS - RED BELT+ - SHORT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
YASEEN KAHDIM |
Greenford |
|
1st |
TARUN HEER |
Yiewsley |
|
|
2nd |
KIERAN GRAY |
Uxbridge |
|
2nd |
ZAIN KHAN |
Greenford |
|
|
3rd |
GAGAN NAGPAL |
Yiewsley |
|
3rd |
ZACHARY HUDDLE |
Uxbridge |
|
|
|
|
|
|
3rd |
RHYS YAYES |
Uxbridge |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8-10 YEARS - 5TH KUP+:
SHORT |
|
4/5
YEARS - RED BELT+ - TALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
HUSAYN SACRANIE |
Yiewsley |
|
1st |
ZAKARIYA DELMI |
Greenford |
|
|
2nd |
CHRISTIAN RUBIO |
Feltham |
|
2nd |
HIMMAT JHITA |
Yeading |
|
|
3rd |
PARAMVIR AUJLA |
Feltham |
|
3rd |
RIO SILVA |
Greenford |
|
|
|
|
|
|
3rd |
EZEKIEL SHAW |
Greenford |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6/7
YEARS - GREEN BELT+ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
FINLAY RUXTON |
Greenford |
|
|
|
|
|
|
2nd |
CHRISTOPHER HUTT |
Yeading |
|
|
|
|
|
|
3rd |
JORGE BAILEY |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GENERATION
X - FEMALE - SPARRING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4-7
YEARS - SHORT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
ROSIE MIRTHCYAN |
Yeading |
|
|
|
|
|
|
2nd |
POPPY RUDAK |
Uxbridge |
|
8-10 YEARS - 5TH KUP+:
TALL |
|
|
3rd |
MAISSA DJOUADI |
Yeading |
|
|
|
|
|
|
3rd |
SIENNA BARTER |
Uxbridge |
|
|
1st |
FARHAJ HUSSEIN |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
2nd |
BARREN SAIQ |
Greenford |
4-7
YEARS - SHORT |
|
|
|
3rd |
SAMUEL YOOSUF |
Uxbridge |
|
|
|
|
|
|
4th |
JAKE KESTERLIAN |
Uxbridge |
|
1st |
DEMI MORRIS |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
2nd |
ALEXA FERMATI |
Luton |
|
11-12 YEARS - 10TH - 6TH
KUP: |
|
|
3rd |
TERESA BRZEZINSKA |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
3rd |
DESTINT ATTRAM |
Yeading |
|
|
1st |
BIPLAV SHERSTHA |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
2nd |
LENNARD KYLE RAFINAN |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
3rd |
DAURA SUJAL |
Yiewsley |
GENERATION
X - MALE - PAD TEST |
|
|
4th |
MASSAWAR HASSAN |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3/4/5
YEARS - WHITE / PURPLE BELTS |
|
|
11-12 YEARS - 4TH - 3TH
KUP: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
BRANDON ATTRAM |
Yeading |
|
|
1st |
RYAN MEREDITH |
Yiewsley |
|
2nd |
BOHIR SAIQ |
Greenford |
|
|
2nd |
BALAJ HUSSEIN |
Hayes |
|
3rd |
ALBERTO R.OWENS |
Yiewsley |
|
|
3rd |
HASAN SACRANIE |
Yiewsley |
|
3rd |
LEON RUDAK |
Uxbridge |
|
|
4th |
UMAR SACRANIE |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6/7
YEARS - WHITE / PURPLE BELTS |
|
|
11-12 YEARS - 1st
KUP+: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
GEORGE BRANCH |
Uxbridge |
|
|
1st |
CIARAN HUGHES |
Uxbridge |
|
2nd |
DIMEET SINGH |
Hayes |
|
|
2nd |
JASON MORRISON |
Harefield |
|
3rd |
SHIVAM BUAKRI |
Hayes |
|
|
3rd |
KALLUM DIXON |
Greenford |
|
3rd |
DYLAN GRAY |
Uxbridge |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6-7
YEARS - RED BELT+ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
ZAIN KHAN |
Greenford |
|
CADET - MALE - PATTERNS |
|
|
2nd |
HARIS KHALID |
Yeading |
|
|
|
|
|
|
3rd |
RIO SILVA |
Greenford |
|
8-10 YEARS - 10TH - 8TH
KUP |
|
|
3rd |
RHYS YATES |
Uxbridge |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
CHARLIE MCGREGOR |
Yeading |
6/7
YEARS - GREEN BELT+ |
|
|
|
2nd |
REECE SHINN |
Yeading |
|
|
|
|
|
|
3rd |
DANIEL FARHATI |
Luton |
|
1st |
FINLAY RUXTON |
Greenford |
|
|
3rd |
DYLAN SWIFT |
South Oxhey |
|
2nd |
CHRISTOPHER HUTT |
Yeading |
|
|
|
|
|
|
3rd |
JORGE BAILEY |
Yiewsley |
|
8-10 YEARS - 7TH - 6TH
KUP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GENERATION
X - FEMALE - PAD TEST |
|
|
1st |
JACK CAO |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
2nd |
ANTONIO MASCERNHAS |
Hayes |
4-7
YEARS - WHITE / PURPLE / RED BELTS |
|
|
3rd |
CONNOR KAUL |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
3rd |
LUKE O''''TOOLE |
Hillingdon |
|
1st |
NIVA SHRESTHA |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
2nd |
POPPY RUDAK |
Uxbridge |
|
8-10 YEARS - 5TH KUP+ |
|
|
3rd |
MAISSA DJOUADI |
Yeading |
|
|
|
|
|
|
3rd |
DESTINY ATTRAM |
Yeading |
|
|
1st |
BARREN SAIQ |
Greenford |
|
|
|
|
|
|
2nd |
CHRISTIAN RUBIO |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
3rd |
HUSAYN SACRANIE |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
3rd |
FARHAJ HUSSEIN |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-12 YEARS - 10TH KUP -
7TH KUP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
LENNARD KYLE RAFFINAN |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
2nd |
BIPLAV SHRESTHA |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
3rd |
GRANIT PRVETICA |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
3rd |
JAURA SUJAL |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-12 YEARS - 6TH KUP -
3rd KUP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
RYAN MEREDITH |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
2nd |
BALAJ HUSSEIN |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
3rd |
HASAN SACRANIE |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
3rd |
MASSAWR HASSAN |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-12 YEARS - 1ST KUP+ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
JASON MORRISON |
Harefield |
|
|
|
|
|
|
2nd |
TYANNA ATTRAM |
Yeading |
|
|
|
|
|
|
3rd |
CIARAN HUGHES |
Uxbridge |
|
|
|
|
|
|
3rd |
KALLUM DIXON |
Greenford |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CADET - FEMALE - SPARRING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8-10 YEARS - 10TH - 5TH
KUP: SHORT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
MOLLY RANSON |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
2nd |
LILY ROSE DIXON |
Greenford |
|
|
|
|
|
|
3rd |
SUMMER WHELEN |
Hillingon |
|
|
|
|
|
|
3rd |
SRUJANI VANKADARI |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8-10 YEARS - 10TH - 5TH
KUP: TALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
KAREN ADOU ABDALLAH |
Yeading |
|
|
|
|
|
|
2nd |
KATIE HETHERINGTON |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
3rd |
VICTORIA HALE |
Luton |
|
|
|
|
|
|
3rd |
ELLIE MORRIS |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-12 YEARS - 10TH - 5TH
KUP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
DOLCI GROVE |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
2nd |
EMEELY CAO |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
3rd |
JODIE LEE BOYLE |
Feltham |
|
|
|
|
|
|
3rd |
LAUREN RAFINAN |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CADET - FEMALE - PATTERNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8-10 YEARS - 10TH - 7TH
KUP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
VICTORIA HALE |
Luton |
|
|
|
|
|
|
2nd |
SUMMER WHELEN |
Hillingdon |
|
|
|
|
|
|
3rd |
LILY ROSE DIXON |
Greenford |
|
|
|
|
|
|
3rd |
KAREN ABOU ABDALLAH |
Yeading |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8-10 YEARS - 5TH KUP+ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
KATIE HETHERINGTON |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
2nd |
DOLCI GROVE |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
3rd |
ELLIE MORRIS |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-12 YEARS - MIXED |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
EMEELY CAO |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
2nd |
LAUREN RAFINAN |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
3rd |
JODIE LEE BOYLE |
Feltham |
|
|
|
|
|
|
3rd |
TANYA NAGPAL |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JUNIOR -MALE - PATTERNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-17 YEARS - 10TH - 5TH
KUP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
OSKAR KUTYLA |
Luton |
|
|
|
|
|
|
2nd |
MOHSIN ALI |
Yeading |
|
|
|
|
|
|
3rd |
TAYLOR ELLIOTT |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
3rd |
CHEN XIANG LIU |
Yeading |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-17 YEARS - 1ST KUP+ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
AARON MATHER |
Harefield |
|
|
|
|
|
|
2nd |
DYLAN DEMPSEY |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
3rd |
BAZIL SAIQ |
Greenford |
|
|
|
|
|
|
3rd |
LAXMAN THAPA |
Feltham |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JUNIOR -MALE - SPARRING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-17 YEARS - 10TH - 5TH
KUP: LIGHTWEIGHT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
OSKAR KTYLA |
Luton |
|
|
|
|
|
|
2nd |
CHEN XIANG LIU |
Yeading |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-17 YEARS - 1ST KUP+:
MIDDLEWEIGHT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
AARON MATHER |
Harefield |
|
|
|
|
|
|
2nd |
HARRY EVANS |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
3rd |
DYLAN DEMPSEY |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-17 YEARS - MIXED
GRADE: HEAVYWEIGHT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1st |
VIKRAMJEET NAGRA |
Hayes |
|
|
|
|
|
|
2nd |
LAXMAN THAPA |
Luton |
|
|
|
|
|
|
3rd |
TAYLOR ELLIOTT |
Yiewsley |
|
|
|
|
|
|
3rd |
BAZIL SAIQ |
Greenford |